“Не можна лишатися осторонь, де б ти не був”: сумчанин у Великобританії волонтерить для ЗСУ та України

 

В’ячеслав Мандрикін – сумчанин, але вже понад 15 років живе у Великобританії. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну чоловік не міг залишатися осторонь нашої боротьби, і зараз активно волонтерить, допомагаючи і військовим на фронті, і мирним мешканцям.

За його участі у співпраці з Благодійним фондом “Надія-2015” неодноразово передавався гуманітарний вантаж з необхідними речами та продуктами для людей, що потерпають від дій країни-агресора.

А для військових В’ячеслав власним коштом регулярно закуповує необхідну військову амуніцію та спорядження – теплий зимовий одяг, рукавички, навушники, турнікети та багато іншого. Через волонтерів в Україні це все передається нашим захисникам.

“Те, що відбувається зараз в Україні, – це наш спільний біль і наша спільна відповідальність. Я переконаний, що неможливо залишатися бездіяльним, де б ти наразі не був. Кожен може допомогти нашій рідній країні. Усі разом маємо діяти спільно, щоб перемогти російського агресора. Щоб довести, що зло обов’язково має бути покараним, і ніхто не може у 21-му сторіччі розв’язувати війни за території, вбивати людей і творити все те зло, яке зараз творить росія в Україні.

Ми маємо бути сильними, бути об’єднаними. Весь світ – з Україною. Ми обов’язково переможемо!”, – переконаний В’ячеслав.