“Не можу сказати, що ворог воює погано. Але ми воюємо краще” – Роман Грищенко

Сумчанам Роман Грищенко відомий як ексголова Сумської обласної державної адміністрації. Але наразі пан Роман –  командир 127-ї бригади ТРО на псевдо “дядя Рома”.

“Прокинувся 24 лютого о 4-й ранку, коли нас почали бомбити, колони ворога перейшли через лінію державного кордону. Перше, що зробив, – пішов призиватися на військову службу” – розповідає військовий.

Говорить, що у теробороні є місце людям різноманітних професій. У 127-й бригаді є і музиканти, й айтішники, і бізнесмени, і колишні військовослужбовці. Роботи вистачає на всіх. Усі швидкими темпами навчилися воювати.

Іноземці дивуються, як швидко наші військові опановують іноземну техніку, розповідає Грищенко.

“Ми захищаємо нашу землю. Ця війна спрямована на знищення нашого українського народу. Це ворог. Він воює. Ми воюємо з ним. Сказати, що він геть погано воює, я не можу. Я скажу, що українці воюють набагато краще. У нас набагато більше бойового досвіду. Ми відстоюємо своє, ми ні в кого нічого не брали”, – каже Грищенко.

Багато українців ще не вдягли військову форму тільки тому, що місця не вистачає, запевняє пан Роман:

“А так вони готові, я знаю точно. У мене така черга стоїть на призов! Усі всіх знають, всі за всіх переживають, всі всіх підтримують. Кожен хоче зробити свій внесок у те, щоб раз і назавжди поставити крапку у цих незрозумілих для всього людства відносинах росії та України”.

Зізнається, що після закінчення війни найбільше мріє просто відіспатися… У будь-якому випадку треба будувати плани на “після війни”, і всім це радить робити, планувати, хто чим буде займатися після нашої Перемоги:

“А війна – це тимчасове явище, і ми обов’язково це здолаємо! Відбудуємо державу, міста, які зруйнував ворог, і буде ще краще, аніж було!”

Відео: телеграм-канал Головнокомандувач ЗСУ