Новий командувач ОТУ “Суми” пояснив зміну керівника угруповання

Нещодавно призначений новий командувач оперативно-тактичного угруповання “Суми” генерал-лейтенант Володимир Кравченко пояснив зміну керівника ОТУ “Суми” та особового складу. За його словами, це це планова ротація, а ситуація на кордоні з російським агресором — контрольована.

“Приїхав сюди, щоб замінити генерала Олександра Нестеренка на посаді у рамках планової ротації. Ми — люди військові, тут нічого незвичного немає. Приїхав із потужною командою на заміну, з досвідченими офіцерами спеціалістами. Ми разом із ними були в березні-червні на Запоріжжі, потім на Волині, і от, згідно з наказом головнокомандувача Збройних сил, прибули на Сумщину.

Ситуація безпекова – стабільна, контрольована. Створення наступальних угрупувань на території російської федерації не спостерігається. Це ми все відслідковуємо спільно зі службами та сусідами праворуч-ліворуч. І Головне управління розвідки надає інформацію, так що обстановка стабільна. Наші підрозділи займають визначені оборонні позиції, готуються до оборони, займаються фортифікаційним облаштуванням місцевості, проходять планові заняття», – говорить він.

rama.com.ua