Олександр Лисенко: Кошти громади повинні максимально працювати на забезпечення її життєдіяльності, потреби безпеки та оборони

Виконавчий комітет Сумської міської ради ухвалив рішення, що стосуються фінансування пріоритетних потреб громади та її жителів.

Так, кошти від зменшення зарплатного фонду працівників Сумської міської ради та виконавчих органів у сумі 38 млн грн спрямовано, зокрема, на надання у червні–липні матеріальної допомоги членам добровольчих формувань, на надання їм матеріальної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, забезпечення формою та інші потреби добровольчих формувань.

Також виконком виділив кошти на ремонт пошкоджених мереж для відновлення руху тролейбусів в повному обсязі, на під’єднання до централізованої системи опалення будинків, що опалювалися від ТОВ «Сумська паляниця» і потерпали від цього, на поточний ремонт доріг.

«Наразі маємо недовиконання бюджету, тому наявні кошти маємо використовувати максимально ефективно для підтримки життєдіяльності громади та забезпечення її обороноздатності», – зазначив міський голова Олександр Лисенко.

Окремо передбачили 400 тис. грн на заохочення волонтерів, яке відбуватиметься за поданням відповідних організацій.

Також виконком погодив продовження договорів на розміщення об’єктів сезонної торгівлі (продаж кави).