Освітнім закладам Сумської області рекомендують відновити повноцінне офлайн-навчання: деталі від ОВА

На Сумщині закликають освітні заклади відновити повноцінне офлайн-навчання та скоротити зимові канікули. Таке рішення ухвалили в ОВА, щоб діти не навчалися в школах влітку та не переривали навчальний процес. 

Про це заявив начальник Сумської ОВА Дмитро Живицький на брифінгу у медіацентрі Україна — Укрінформ.

Рекомендація для шкіл Сумщини

За його словами, у 20-кілометровій зоні обласною комісією було ухвалено рішення  про навчання лише в режимі онлайн, щоб не наражати дітей на небезпеку під час відвідування освітніх закладів. Освітнім закладам на решті частині області рекомендують відновити навчання.

“Решта області наразі навчається у змішаній формі. Ми рекомендуємо відновлювати навчання офлайн для того, щоб діти були в колективі, щоб була більш якісна освіта. Зараз у більшості населених пунктів області діти перебувають на зимових канікулах”, — сказав він.

За словами Дмитра Живицького, кожен орган місцевого самоврядування самостійно приймає рішення про терміни та строки, в які будуть зимові канікули.

“Але ми рекомендували мінімізувати канікули для того, щоб діти раніше почали відвідувати навчальні заклади, щоб не навчатися влітку, і щоб не переривався навчальний процес”, — зазначив очільник області.

regions.novyny.live