Охтирчанин загинув, коли росіяни скинули на місто авіабомбу

Анатолій Свиридюк загинув 8 березня 2022 року в Охтирці Сумської області під час авіабомбардувань.
Народився Анатолій у містечку Олевськ на Житомирщині у родині робітників. У 1990 році сім’я переїхала жити до пгт. Пархомівка Краснокутського району Харківської області.
Після школи Анатолій вступив до Харківського індустріально – педагогічного технікуму, який закінчив влітку 1996 року. У цьому ж році призвався на строкову службу до Збройних Сил України.
У 1997-1998 роках служив у складі Миротворчих Сил ООН в Республіці Югославії.
Коли ж повернувся, влаштувався на завод “Нафтопроммаш” в місті Охтирка Сумської області. Спочатку був наладчиком, потім майстром, далі обіймав посаду заступника начальника цеху.
Вступив до Харківської інженерно-педагогічної академії.
У 2004 році Анатолій проходив службу у складі Багатонаціональних Миротворчих Сил в Республіці Ірак на посаді заступника командира взводу.
За гарну службу мав бойові нагороди та відзнаки.
Повернувшись до України, продовжив навчатися. Здобув фах інженера.
Згодом працював в Охтирський партії геофізичних досліджень свердловин.

«Чоловік майстерно грав на гітарі та красиво співав. Був завзятим рибалкою в любив відпочинок на природі. Мав багато друзів», – розповіла його дружина Аліна.

24 лютого 2022 року Анатолій Свиридюк разом із побратимами у складі ТРО став на захист рідного міста Охтирка.

«7 березня о 22-й годині подзвонив мені і сказав, що любить мене та дітей, цілує і міцно обіймає, побажав солодких снів, а вже вночі 8 березня 2022 року він загинув», – розповіла дружина.

Старшина Свиридюк Анатолій Валентинович виконуючи бойове завдання, загинув в результаті авіаційного нальоту армії окупантів. Посмертно нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
В Анатолія лишилася дружина та двоє дітей. Йому було 43 роки.
Пам’ятаємо!