Падіння опори на ділянці дороги по Покровській площі – випадок екстраординарний: у КП СМР «Електроавтотранс» прокоментували інцидент

Отримавши повідомлення, на місце інциденту оперативно прибула аварійна служба підприємства. При попередньому огляді конструкції пошкоджень, які б могли спричинити її падіння (наприклад, цілісність арматури та самого покриття) виявлено не було.

Звичайно, очікуємо на офіційний висновок профільних фахівців та експертів у даній галузі.
Принагідно відмітити, що на балансі КП «Електроавтотранс» – понад 3 000 опор, більша половина з них старого зразка (для прикладу, дана опора була встановлена у 70-х роках). Кожні півроку проводиться комісійне обстеження цих конструкцій, в результаті якого складається так званий акт вибраковки. Важливо відмітити, що ця опора до нього не внесена – і не дивно, бо її стан повністю відповідав технічним нормам.

Проте, ми усі розуміємо, що інфраструктура міста потребує ремонту, а місцями і капітальних ремонтних робіт. І все це – кошти, причому немаленькі. Опори, які знаходяться на балансі підприємства, ми ремонтуємо/замінюємо/встановлюємо за власні кошти, а в умовах сьогодення при діючому тарифі (якій, до слова, один з найнижчих в Україні), це робити з кожним днем важче.

Погодьтеся, аби надавати якісні послуги пасажирам, утримувати у належному стані тролею (*зношеність у центральній частині міста майже 70%), забезпечити належне техобслуговування транспортних засобів та не допустити транспортного колапсу у Сумах, потрібно переглядати тариф.
І поки одні критикують, а інші роблять передчасні висновки у соцмережах, наш колектив продовжує роботу навіть у таких умовах.


До слова, РУХ транспорту буде ВІДНОВЛЕНО протягом кількох годин – точний час відновлення роботи в лінії у відповідності до схем маршрутів буде повідомлено додатково.

КП СМР «Електроавтотранс».