Передчасно пішла з життя викладачка Глухівського агротехнічного коледжу

Відійшла у вічність Світлана Зайнуліна. 22 роки свого життя вона щедро ділилася знаннями зі студентами Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ. Планувала підлікуватися й у вересні вийти на роботу, проте хвороба змінила ці плани…

“Світлана Миколаївна розпочала працювати в коледжі 7 вересня 2001 року. Займала посаду викладача української мови, зокрема за професійним спрямуванням, а також української та зарубіжної літератур. Брала активну участь у навчальному, методичному та громадському житті коледжу; була головним редактором газети «Студентський меридіан»; сім років виконувала обов’язки секретаря педагогічної ради коледжу. Крім цього, очолювала методичне об’єднання кураторів навчальних груп і вихователів гуртожитків; неодноразово надавала свої роботи для участі у Всеукраїнських конкурсах «Педагогічні інновації» та «Педагогічний ОСКАР». Успішно готувала студентів для участі в конкурсах і предметних олімпіадах. У 2022 році її студентка стала призером обласного етапу конкурсу імені Петра Яцика. Більше 10 років входила до складу профспілкового комітету співробітників коледжу, а також була куратором шести академічних груп.

Справді СВІТЛА людина, вона була закохана в свою роботу, жила Україною, натхненно сіяла зерна рідного слова. Звістка про те, що хвороба змогла забрати від нас колегу, не вкладається в голові. Втрата занадто тяжка, щоб осягнути її одразу…

Студенти коледжу згадують її звичайне звернення: «Дітки…», яке одразу перетворювало заняття на довірливе спілкування – щире, чесне, відкрите. Вони дякують своїй тендітній, інтелігентній, витонченій наставниці за те, що вчила жити справжнім життям – так як робила це сама; за те, що була частинкою їх долі.

Щирі співчуття близьким і рідним Світлани Миколаївни. Поділяємо вашу втрату, сумуємо разом із вами.
Прощання зі Світланою Зайнуліною відбудеться 22 березня на її батьківщині – в с. Ярославець”, – ідеться у повідомленні ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ».

debaty.sumy.ua