Перепустки для переміщення сільськогосподарської техніки на території Сумщини: куди звертатися аграріям

Задля координації та взаємодії з аграрними підприємствами усіх форм власності, що здійснюють комплекс сільськогосподарських робіт у 2023 році на території Сумської області, видано розпорядження голови Сумської ОДА – начальника обласної військової адміністрації від 09.03.2023 № 89-ОД «Про тимчасові заходи комендантської години під час проведення комплексу сільськогосподарських робіт у 2023 році».

Для проїзду/переміщення сільськогосподарських технічних засобів виробництва автошляхами місцевого та державного значення; перевезення (кочівлі) бджолиних сімей на місця медозбору і запилення рослин, у тому числі під час комендантської години, Сумський зональний відділ Військової служби правопорядку визначив порядок виготовлення, видачі, заміни, зберігання, повернення, строку дії відповідних перепусток.

З метою отримання зазначених перепусток необхідно звертатись до Сумського зонального відділу Військової служби правопорядку за адресою: Суми, вул. Лебединська, 21. Додатково: оперативний черговий − тел. 0635265945.