Перша в Україні жінка, яка стала водолазом-сапером, навчалася у Ромнах

Водолаз як професія традиційно асоціюється з чоловіками, але сучасні тенденції показують значне зростання інтересу до цієї професії представниць прекрасної статі. Це вчергове довела Тетяна Мордач з Вінничини.

Вона разом з чоловіками опанувала  кваліфікацію “Водолаз” водолаз-сапер у Навчальному пункті підготовки водолазів МЦШР ДСНС України м. Ромни Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Жінка навчалася за тими ж методиками та програмами, витримувала ті ж самі фізичні й психологічні навантаження, що і чоловіки.

Майбутніх водолазів навчають виживати на воді та під водою, люди такої професії мають бути стійкими до любих позаштатних ситуацій та, відповідно, до подолання стресових факторів.

«Природній талант, сильна воля, фізична та психологічна міць — це основні якості, які необхідні для виконання завдань за призначенням у якості водолаза. Своїм прикладом Тетяна доводить, що для цілеспрямованої людини не існує життєвих бар’єрів. Вона надихає інших жінок та дівчат на практичне втілення своїх мрій», – пишуть на сторінці МЦШР ДСНС України в Сумській області.

romny24.info

Читайте також: