Перший бульвар у Сумах назвали Лівобережним

Депутати Сумської міської ради під час сесійного засідання підтримали присвоєння назви (найменування) бульвару Лівобережний у місті Суми в районі мікрорайону «Еспланада».

Назву бульвару у мікрорайоні “Еспланада” у Сумах почали обирати ще взимку 2020 р. Тоді було оголошене громадське обговорення, за результатами якого депутати мали б обрати назву об’єкта містобудування, якого досі не існує.

Сумські обранці одноголосно проголосували за те, аби бульвар отримав назву “Лівобережний”. Пропозиція була підтримана громадянами, які мають житло у цьому мікрорайоні, а також забудовником – ПАТ «Сумбуд».

Слід зазначити, що допоки у обласному центрі немає жодного бульвару. І “Лівобережний” поки що існує лише на папері.

Кмітливі сумчани вже покепкували з цього факту і розмістили вказівні таблички там, де мав би бути бульвар Лівобережний.

“Перший бульвар міста Суми!!! …бульвар Лівобережний. Сьогодні я там написав свій перший етюд (табличку). Першу табличку першого бульвару м. Суми. Концептуальні етюди від художника Кості Аленінського.
Натура – дура, художник – молодець!
Як художнику – мені бульвар сподобався, як мешканцю міста – не дуже…
Поки писав етюд – спілкувався з місцевими, вони в курсі, що 3 дні тому тут з`явився перший сумський бульвар, але…вони “трохи” здивовані!
Залишу всі констатації журналістам і посадовцям.
Етюд продається (50 % на донати ЗСУ, пишить в лічку)”, – написав на своїй сторінці сумський художник Костянтин Аленінський.

фото Андрія Никифорова

rama.com.ua