Поліцейські кінологи разом зі своїми чотирилапими вихованцями взяли учась у благодійній акції

Співробітники кінологічного центру ГУНП в Сумській області разом зі своїми службовими собаками взяли участь в організованій волонтерами з Глухова акції на підтримку Збройних сил України.
Кінологи поліції, яких запросили на один з майданчиків, виступили перед юними та дорослими жителями міста, влаштували для глядачів справжнє свято.
Працівники кінологічного центру Іван Капелько, Валентина Солорева, Олександр Тютюнников разом з вівчарками на ймення Хан, Дора, Грей та лабрадором Асею продемонстрували багато чого цікавого. Зокрема, загальний курс слухняності тварини господарю, вміння службових собак йти по сліду, розшукувати за запахом людину, затримувати умовного злочинця. А ще вміння охороняти предмети чи господаря і дуже потрібні навички у службовій діяльності з пошуку наркотиків і психотропних речовин, вибухівки, боєприпасів та зброї.
Всі зібрані під час благодійної акції кошти пішли на закупівлю ліків та смаколиків для бійців ЗСУ. Подарунки вже передані військовим.
А після показових виступів, як водиться, малечі дали змогу поспілкуватися, погратися та сфотографуватися зі службовими собаками.