Поліція знайшла хлопця, який зник на Сумщині

Завдяки оперативній роботі працівників ювенальної поліції Сумської області та злагодженій співпраці з колегами Харківщини правоохоронцям вдалось встановити місцезнаходження 17-річного юнака та повернути його додому.
Вчора близько 9.00 до чергової частини Сумського районного управління поліції надійшло повідомлення від чоловіка про те, що його син пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся.
Правоохоронці негайно орієнтували усі патрулі області та розпочали пошуки зниклого. Відпрацьовуючи місця можливого перебування неповнолітнього, а також соціальні мережі, поліцейські отримали інформацію, яка свідчила про те, що хлопець міг вирушити у Харківську область.
Тож, правоохоронці негайно зв’язались з колегами та передали координати місця, де міг перебувати юнак. Харківські правоохоронці перевірили інформацію, в результаті чого відшукали неповнолітнього.
Цього ж вечора, працівники ювенальної превенції Сумського районного управління поліції разом з батьком забрали хлопця додому. Свій вчинок він пояснив тим, що хотів зустрітись з дівчиною. На щастя, жодних протиправних дій відносно юнака вчинено не було.