Помирали у страшних конвульсіях: в Охтирці невідомі потруїли собак

Вчора в Охтирці містяни рятували безпритульних собак, яких, ймовірно, отруїли. Про це повідомила місцева волонтерка та зоозахисниця Олена Литовченко. Жінка у Facebook опублікувала жахливі кадри тварин, де вони помирають у страшних конвульсіях. За словами Олени, тільки одну собаку вдалося врятувати.

«Знову потруїли собак, на цей раз – Армійська, 80. Знову серед білого дня, на очах у десятків дітей і дорослих. Із трьох отруєних лише одну вдалося врятувати.

Собак рятувало більше двох десятків людей – це гріє душу! Люди є і вони поруч! Зупинялися перехожі, пропонували допомогу, прибігли мешканці інших будинків, бо вільних рук не вистачало, аби колоти, разів зо п’ять різні люди бігали по аптеках, тому що наявних ліків не вистачало! Навіть таксі довелося викликати, аби привезли препарати з центру міста, бо на Дачному ми вигребли усе, що було в наявності у всіх аптеках!

Запам’яталось, як маленький хлопчик поперед мами мчав стрімголов з ліками у руках, аби швидше врятувати дворового улюбленця! Діти зупинялися, плакали і питали, що з собакою, переживаючи за неї», – розповіла волонтерка.

Вона також зазначила, що поліція забрала трупи собак на експертизу.

okhtyrka.online

Читайте також: