Популізм замість захисту інтересів громади: що насправді в пріоритеті голови Степанівської селищної громади

Тема чергового випуску Експертної думки на телеканалі СТС набула широкого суспільного резонансу. Експерти, депутати і представники громадськості зібралися у форматі круглого столу, аби розібратися, чому в Степанівській громаді протягом 8 місяців не можуть затвердити бюджет, і які шляхи вирішення цього питання.

Голова Степанівської селищної громади Володимир Лукаш відмовився від участі в обговоренні важливих питань життєдіяльності 18 населених пунктів, які входять до складу територіальної громади. Натомість екстрено скликав сесію. Наступного дня після пропозиції долучитися до дискусії в рамках Експертної думки. Засідання призначив на 14:00 15 серпня – саме на ту дату і час, що було заплановано обговорення в рамках Експертної думки. Проігнорували запрошення і його прибічники-депутати.

Тепер голова громади заявляє, що телеканал СТС – заангажований. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Публікація із безпідставними звинуваченнями журналістів у необ’єктивному висвітленні ситуації, що виникла в Степанівській громаді, – ще одне підтвердження безпорадності влади. Адже поки жителі громади оббивають пороги в пошуках шляхів вирішення питання, її очільник лише перекладає відповідальність на інших.

Нагадаємо, Степанівська громада вже 8 місяців живе без бюджету. Не приймають головний фінансовий документ, бо немає одностайної позиції депутатського корпусу.

Необхідних фінансових ресурсів позбавлені освітні заклади, не фінансується облаштування укриттів, не отримують належної підтримки добровольчі формування, немає можливостей забезпечити перевезення пільговиків та здійснити благоустрій територій.

Журналісти телеканалу СТС продовжують слідкувати за розвитком подій. Стежте за нашими новинами – ми обов’язково повідомимо, яким чином врегулюють це проблемне питання.