«Потрібно припинити цю «війну престолів» у Степанівській громаді», – Людмила Чегринець

Проблеми у Степанівській громаді почалися не вчора, це все триває вже досить довго. Таке припущення висловила під час круглого столу в рамках проєкту «Експертна думка» на телеканалі СТС депутатка Сумської обласної ради Людмила Чегринець.

Вона нагадала, що під час виборів голови думки громади розділилися практично порівну, а різниця становила лише декілька голосів.

І дуже прикро, що такі негативні процеси відбуваються у громаді, яка сама по собі є сильною, міцною, фінансово спроможною. У громади є потенціал, на її території працює безліч підприємств.

«Якщо підвести риску під оцим конфліктом, від якого страждають люди, рішення тут може бути одне: тільки військова адміністрація», – переконана пані Людмила.

Вона зазначає, що для вирішення ситуації потрібна активна комунікація:

«Треба вести розмови, переконувати, надавати якісь матеріали і докази, щоб було ухвалене якесь рішення. От просто взяти і припинити оцю «війну престолів», просто призначити військову людину. Все. Це наше бачення».

За словами Людмили Чегринець, в обласній раді намагаються допомогти у вирішенні проблеми, і для цього вже проведені розмови з головами Сумської ОВА та Сумської обласної ради.


Більше про це дивіться вже незабаром на телеканалі СТС у програмі «Експертна думка» з Тетяною Мироненко.