Правоохоронці розшукали безвісти зниклого хлопця з Охтирщини

Майже дві доби тривали пошукові заходи по встановленню місц знаходження безвісти зниклого неповнолітнього, і вже сьогодні зранку правоохоронці повернули його матері.
До відділу поліцейської діяльності №1 (с. Велика Писарівка) Охтирського районного відділу надійшло повідомлення про те, що напередодні 17-річний місцевий мешканець разом зі своїм повнолітнім товаришем поїхали до сусіднього міста та зникли безвісти, а мобільні телефони вимкнули.
На розшук неповнолітнього був направлений весь особовий склад підрозділу. Орієнтування з описом зовнішності зниклого було розіслано до всіх підрозділів поліції.
Під час відпрацювання місць можливого перебування хлопця було встановлено, що він перебуває у Харкові. До вказаного міста негайно була направлена група працівників Охтирського районного відділу поліції для пошуку безвісти зниклого.
Під час пошукових заходів правоохоронці встановили, що неповнолітній продовжив свою подорож далі та вже перебуває у Києві. За сприяння місцевих правоохоронців хлопця розшукали та передали представникам Охтирського райвідділу.
Жодних протиправних дій відносно хлопця вчинено не було.
Працівники поліції провели профілактичну бесіду з неповнолітнім щодо недопущення в майбутньому подібних випадків.