“Привітний та готовий прийти на допомогу”: у Сумах поховали 36-річного військового Сергієя Польогкого

Захисник Сергій Польогкий загинув 24 лютого на Донеччині. 6 березня чоловіка відспівали у Спасо-Преображенському соборі Сум.

“Я просто працювала з його мамою. Гарний хлопець, простий. Він заходив до нас, візуально я його бачила, знаєте як: “Здрастуйте! – Здрастуйте! І до побачення”. Гарний хлопець. Сім’я у них дуже гарна, така дружна. Донечка в нього років до восьми”, – розповіла колега матері Сергія Польогкого Стефанія Волошина.

Не могла втримати сліз, згадуючи про оборонця, його сусідка Людмила Цигельник.

“Змалечку він виріс на наших очах. Був таким, що ми знали, що може піти воювати він. А хлопець дуже гарний був, дуже любив свою сім’ю”, – сказала Людмила Цигельник.

За словами друга та колеги воїна Євгенія Ніколаєва, Сергій завжди був готовий прийти на допомогу.

“Сергія знаю вже 6 років. Познайомилися на роботі. Весь цей час спілкувалися. Жили поряд, допомагали один одному. Був дуже гарною людиною, товариською. 28 лютого сказали, що Сергія не стало. Мені зателефонувала його дружина та товариші з роботи”, – розповів друг військового Євгеній Ніколаєв.

За інформацією офіцера Сумського центру комплектування Руслана Флорчука, стрілець аеромобільного батальйону Сергій Польогкий загинув 24 лютого поблизу населеного пункту Мар’їнка Донецької області.

Поховали захисника України на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Суспільне