“При реконструкції привокзальної площі маємо врахувати інтереси підприємців, що втратили тут бізнес” – Юрій Бова

Днями до Тростянця завітали з візитом чиновники з Києва: Анатолій Комірний, заступник Міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Дмитро Турчак, директор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства інфраструктури України; Роман Комендант, заступник голови «Укравтодору» з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Про це повідомляє Тростянецька міська рада.
До складу делегації увійшли заступник керівника Сумської обласної військової адміністрації Олег Клименчуков, директор Департаменту містобудування та архітектури СОВА Володимир Биков, керівник служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк та інші посадові особи.
Разом з Тростянецьким міським головою Юрієм Бовою, профільними заступниками Максимом Синявіним та Володимиром Злепком посадовці обговорили найбільш проблемні аспекти реконструкції залізничного вокзалу та площі 40-ї армії.
Олег Клименчуков розповів, що у липні був розроблений проєкт реконструкції площі 40-ї Армії, здійснені всі підготовчі процедури, але ще не затверджена відповідна постанова Кабміну, яка дасть можливість розпочати будівельні роботи, та не узгоджені деякі міжвідомчі організаційні моменти. Наприклад, частина земельної ділянки під площею 40-ї Армії належить Укрзалізниці, частина – місту, частина – службі автомобільних доріг тощо, і це потребує детального опрацювання у правовому полі.
«Навкруги привокзальної площі до початку повномасштабного вторгнення працювали магазини, кафе, кіоски, і все це – приватна власність наших підприємців, – наголосив Юрій Бова, – тому перед початком реконструкції потрібно насамперед врахувати і їх інтереси. Адже люди вкладали в ці об’єкти всю душу, все життя, всі кошти, і ми повинні їх підтримати, врахувати інтереси кожного підприємця і знайти компромісне для всіх рішення. Чи це будуть окремі магазини, чи торговий центр, чи спеціалізовані приміщення в будівлі вокзалу, але бізнес повинен працювати і процвітати, покращуючи нашу економіку».
Посадовці оглянули також і приміщення Тростянецької міської лікарні, яка теж зазнала сильних пошкоджень під час бойових дій у Тростянці, та були вражені швидкістю, з якою відновлюються відділення після таких серйозних руйнувань.