У Сумах відкрили табір для дітей із зони бойових дій. Наразі його відвідали 20 учнів із Середино-Будської громади віком від 10 до 14 років. Протягом тижня для дітей тут влаштовують різні культурні та спортивні активності.
Разом із друзями до Сум із прикордонного міста Середина-Буда приїхала восьмикласниця Каріна.
“Мене найбільш вразив темп цього міста. Воно таке дуже живе, розвинуте. Тут дуже гарна бібліотека. Я щаслива, бо можу з моїми друзями провести бодай якийсь час разом. Оскільки вдома ми не можемо вільно виходити. Батьки бояться. Було багато обстрілів центру нашого міста, були обстріли по елеватору, будинках. Зараз не дуже сильно, але ж обстрілюють”, — розповіла учениця ліцею Каріна.
Керівниця центру неформальної освіти Ольга Маркова каже: впродовж семи днів роботи табору для дітей організовуватимуть різні розважальні програми.
“Ми проводимо психологічні та рольові ігри, брейнринги, тренінги. У нас у планах майстеркласи, стенлабораторія, малювання та розвиваючі заняття. Вчора у нас була екскурсія до станції юннатів, також буде в нас до бібліотеки, до музею “Причал Одіссея”, — розповіла пані Ольга.
ГО “Простір рівних можливостей” майже пів року реалізовує проєкт табору для дітей із зони бойових дій у Сумській області.
“У рамках проєкту ми створювали 4 центри неформальної освіти в 4 північних громадах і плюс підтримували ще 2 громади, які у нас були минулого року. Сенс в тому, що ми на базі комунальних закладів у кожній громаді створювали центри неформальної освіти, де проводили різні заходи”, — розповіла голова ГО “Простір різних можливостей” Оксана Мальченко.
За словами пані Оксани, участь у цьому проєкті на Сумщині взяли близько 10 тисяч учасників.
Суспільне