Путін повторює тактику Гітлера у війні, але Україна вистоїть – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що володимир путін повторює тактику Адольфа Гітлера у війні проти України. За його словами, країна-агресор не вигадала нічого нового і здійснює такий самий терор, який учиняв гітлерівський режим проти всіх країн Європи.

Водночас глава держави запевнив, що Україні зрозуміла тактика росії, й проти неї необхідно боротися. Про це Зеленський розповів у інтерв’ю французьким телеканалам TF1 та LCI.

Зеленський наголосив, що рф завдає ударів по інфраструктурних об’єктах так само, як це робили фашисти за часів Другої світової війни. У такий спосіб путінський режим намагається посіяти паніку серед українців.

“Я не бачу, що росія розпочала нову війну. росія крок за кроком повторює війну фашистського режиму, режиму Гітлера. Той завдавав по Європі, включно з Україною, удари по інфраструктурі, були бомбардування від Британії до інших країн Європи. Бомбардування інфраструктури, життєво важливих пунктів, електроенергії, водопостачання, щоб у людей була паніка. Вони сіяли хаос, аби легше було зруйнувати міста. Коли немає людей, міста легше зруйнувати артилерією та іншою важкою технікою”, – сказав Зеленський.

Президент України запевнив, що світ уже пережив таку хвилю агресії. Тому, зазначив Зеленський, наша країна готова боротися з брудною тактикою путіна.

“Тактика президента путіна сьогодні є такою ж брудною, як і тактика Гітлера. Вона є абсолютно зрозумілою для нас, і тому ми готові постояти за себе. Світ одного разу вже пережив таку хвилю агресії. Думаю, і вдруге переживемо”, – наголосив президент.

aspi.com.ua