У Сумах жінка посадила за кермо 16-річну доньку і намагалася “залагодити” цю справу з патрульними

Вечір. Патрульні отримали орієнтування про водія автомобіля Renault Duster, який небезпечно маневрує та наражає на небезпеку інших учасників дорожнього руху. На вулиці Харківській патрульні вказаний транспортний засіб зупинили.

Коли патрульні підійшли до автівки, з пасажирського місця вийшла громадянка та повідомила, що за кермом її 16-річна дочка без права керування. Охоронці порядку повідомили, що обидві громадянки вчинили правопорушення. Та, аби патрульні не складали на них адміністративні матеріали, 51-річна пасажирка почала пропонувати інспекторам неправомірну вигоду. Не реагуючи на попередження про кримінальну відповідальність, жінка поклала до кишені інспектора грошові кошти. На місце події патрульні одразу ж викликали слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції. Слідчі вилучили грошові кошти в сумі 400 гривень.

На 16-річну дівчину поліцейські склали протокол за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом без права керування) КУпАП. На її матір інспектори винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Передача права керування транспортним засобом особі, яка не має права керування) КУпАП.