Підопічні “Берегині” допомагають сумським волонтерам плести маскувальні сітки для захисників

КУ «Сумський міський терцентр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» за тиждень надала 3098 соціальних послуг.

Вперше взята на обслуговування 41 людина. Була організована та проведена інформаційна, освітня та культурно-розвивальна робота, заняття в рамках програми «Підготовка осіб з інвалідністю до самостійного життя», заходи культурно-виховного спрямування, майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва та кулінарії, заняття «Групи здоров’я» та на факультетах Університету третього віку, забезпечена робота «Соціального простору».

У межах співпраці з волонтерським рухом «Ми тут – північний форпост» працівники терцентру та його відвідувачі надавали допомогу у виготовленні маскувальних сіток, спідньої білизни, подушок, килимків та оберегів. Завдяки реалізації спільного з ПАТ «Сумська паляниця» проєкту «Соціальний хліб» 300 одиноких громадян отримали хлібобулочні вироби.

Читайте також:

  1. Екоінспекція в Сумах порахувала збитки за поруб двох дерев біля озера Чеха

  2. “Укрпошта” випустить марку, присвячену Охтирці

  3. Оголошено збір на квадроцикл для військових ЗСУ, які боронять Україну на Запорізькому напрямку

  4. Керівнику Сумської єпархії Української православної церкви (МП) повідомлено про підозру в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

  5. У Липовій Долині облаштовують Алею пам’яті загиблих героїв

  6. Всесвітня продовольча програма ООН частково оплачуватиме гарячі обіди для школярів Сумщини

  7. “Виїжджати на аварії — то був великий ризик, але у людей має бути газ”, – газовики Сумщини про роботу в умовах повномасштабного вторгнення

  8. На Донеччині загинув воїн Юрій Мочалов з Кириківської громади

  9. Третій рік поспіль сумчанка стає кращою пауерліфтеркою країни

  10. Ще мінус один: українська ППО збила ворожий Су-34