Під час повітряної тривоги люди в Сумах не змогли потрапити до укриттів

Сьогодні сумчанам укотре оголосили про повітряну тривогу. На жаль, цього разу сиреною справа не закінчилася: внаслідок атаки безпілотником постраждав житловий будинок, у якому загинула людина. Однак на цьому “пригоди” не закінчились.

Кілька днів тому область сколихнули скандали, пов’язані з неналежним станом укриттів. Не минулося й без “головопаду”, які  останнім часом на Сумщині увійшли у моду: так, своїх посад позбулися заступник голови обладміністрації В’ячеслав Печененко, начальник управління муніципальної безпеки СМР Микола Заруцький, а також кілька посадовців на Конотопщині. Однак, вірогідно, це не дуже допомогло.

Як повідомляли в адміністрації, у разі небезпеки укритися від тривог зможуть лише 14% містян. Як показала сьогоднішня реальність, ця цифра може виявитись ще меншою, адже частина укриттів виявились захищеними не тільки від прильотів, а й від відвідувачів. Або, кажучи простими словами, були зачинені. Більш того, мережею шириться відео, на якому міський голова намагається зламати замок до одного з приміщень. Щоправда, чи вдалося очільнику громади потрапити до укриття — залишилося загадкою, пише Панорама.