Пішов з життя захисник з Кролевця Олександр Артюшенко

2 листопада 2023 року поповнив Небесне військо Герой-захисник, полковник Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Артюшенко.

Олександр Григорович народився 26.08.1972 року в селі Обтове, на Кролевеччині. Після закінчення Обтівської школи вступив до військового училища і розпочав свій шлях офіцера.

Його військова служба склалась наступним чином: Інженерні війська України, Військовий комісаріат, Державна спеціальна служба транспорту України та Сухопутні війська Збройних Сил України. На кожній своїй посаді він викладався на всі 100 відсотків, завжди виконував поставлені завдання, підтримував та допомагав своїм колегам та побратимам по службі.

Антитерористична операція застала його в Державній спеціальній службі транспорту України, будучи вірним військовому обов’язку він в 2015 році брав участь в бойових діях на сході держави. Потім з 2022 по 2023 рік з початком вторгнення рф, Олександр Григорович (в цей час вже військовий пенсіонер за станом здоров’я) взявши до рук зброю, захищав українську землю від загарбників, вже у складі Сухопутних військ Збройних Сил України.

Олександр Артюшенко з перших днів повномасштабної війни захищав місто Чернігів від загарбників, де він перебував з родиною. Пройшов період облоги Чернігова, захищав кордон на північному напрямку (Харків) та сході нашої держави (в тому числі і в фортеці Бахмут), неодноразово смерть загрожувала йому в цих небезпечних військових умовах і хотіла його зламати, але він все переборював, і повернувся додому живим. Та підступна хвороба не дала йому змоги виконувати військовий обов’язок. 02.11.2023 року від тяжкої хвороби він помер.

У Олександра залишились син, дружина, батьки.

Вічна слава та пам’ять нашому Герою!


Церемонія поховання відбудеться сьогодні, 5 листопада, за адресою вул. Виноградова, 123, м.Кролевець, початок о 12.00.

Поховають воїна з усіма військовими почестями на кладовищі по вул.Зелена м. Кролевець, повідомив мер Кролевця Віктор Лехман.