Родинам загиблих захисників з Сумщини вручили державні нагороди Героїв

Ще троє наших земляків, захисників України, відзначені державними нагородами. На жаль, посмертно. Ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня сьогодні  вручив родинам загиблих Героїв голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Лейтенант Дмитро Котенко з Краснопільщини загинув на третій день повномасштабного вторгнення поблизу міста Олешки на Херсонщині.
Це була його перша військова операція. Хлопцю виповнився всього 21 рік. Він похований далеко від рідного дому, на Личаківському кладовищі у Львові. Батьки навіть не мали змоги попрощатися зі своєю дитиною, бо коли його ховали, на Сумщині лютував ворог.

Старший лейтенант Владислав Щелинський з Миропілля, військовий у третьому поколінні, командир самохідної артилерійської батареї. Він загинув у березні, захищаючи Маріуполь. Там Герой і знайшов свій останній прихисток.

Старший сержант Олексій Мірошніченко, сумчанин у ЗСУ служив з 2017 року, був командиром бойової машини реактивної артилерійської батареї.
Поліг у боях з росіянами на Ізюмскому напрямку у квітні. Похований у рідному місті на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам’ять і слава Героям! Низький уклін рідним та близьким.
Не забудемо і не пробачимо росіянам їх злочин. Перемога буде за нами!