Роменський герой з “Азовсталі” їде на протезування за кордон

Про це повідомляє Міграційна служба Сумської області на своїй сторінці у фейсбуці:

“”Мега” позитивний, усміхнений, оптимістично налаштований, незламний та нескорений. Йому лише 34, а його витримкою та бойовим духом можна не лише пишатися, а й захоплюватися. Його професія по життю – служба, яка бере свій початок з 2007 року. Після строкової служби було навчання в Академії внутрішніх військ МВС та постійне вдосконалення спеціальних вмінь, знань та навиків. В боях за Україну воїн провів не один день. На сході країни боронив наші рубежі з 2014 року.

На момент повномасштабного вторгнення разом з побратимами відбивали донецький напрямок. Зараз нацгвардійця, захисника Маріуполя, бійця з “Азовсталі” та полоненого з Оленівської колонії паспортом для виїзду за кордон документує Роменський відділ Управління ДМС. Під час боїв за Маріуполь 4 квітня наш земляк – уродженець м. Ромни, отримав надважке поранення лівої руки з подальшою ампутацією кінцівки. “Лікарняною палатою” для Михайла з 4 квітня по 17 травня стала “Азовсталь”, допоки військові не отримали наказу “скласти зброю”. З 17 травня по 29 червня – особливо специфічний проміжок часу – перебування в “оленівці”. Вже з 29 червня бійця повернули на підконтрольну Україні територію.

Наразі захисник планує поїздку за кордон на процедуру протезування. Дякуємо і доземно вклоняємося Михайлові за його особистий внесок у нашу Перемогу!!! Продовжуємо боротьбу кожен на своєму фронті!!! Слава Україні і всім нашим ГЕРОЯМ Слава!!!”.