Російські спецпризначенці складають іспити, обстрілюючи українців на Сумщині та Чернігівщині

За інформацією джерел з тимчасово окупованих територій, до кордону з Україною прибувають російські спецпризначенці та розвідники. Це молоді бійці, які проходять навчання та іспити, вбиваючи українське цивільне населення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр національного спротиву.

“Молоде” поповнення російських розвідувальних та спеціальних частин “обкатують” на вбивстві цивільного населення України”, – йдеться у повідомленні.

Що відомо про цю ситуацію

За даними місцевого підпілля, в Курській та Брянській областях, до кордону з Україною, прибувають підрозділи з різних частин спецпідрозділів та розвідки.

“Характер дій новоприбулих груп вказує, що це в основній масі навчальні роти які відпрацьовують тренувальні завдання та складають іспити в прикордонні Сумської та Чернігівської областей”, – повідомили у ЦНС.

росіяни перекинули до кордону з Україною спецпідрозділи

Також, напередодні, в район селища Глушково до складу ЗС рф прибула навчальна рота 607-го центру спеціального призначення росгвардії (Желєзноводськ).

Відповідний центр сформований у 2018 році шляхом об’єднання 17-го загону спеціального призначення “Авангард” (колишній “Едельвейс”) та 242-го окремого розвідувального батальйону (Зеленокумськ).

Брянська область є прикордонною областю росії, яка межує одразу з двома областями України – із Сумською та Чернігівською. Російська сторона часто тут влаштовує провокації на кордоні з Україною.