РФ перекидає сили до північних кордонів України: з якою метою

Російське командування перекидає у Брянську та Курську області підрозділи, які можуть взяти участь у відволікаючих маневрах на Сумському та Чернігівському напрямах.

Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

Так, на станціях Климово та Суземка Брянської області йде прибуття ешелонів з танками Т-80 із 239 ЦЗМР (Богучар) 20А ВВО, а на Суджу та Льгов-Київський Курської області прибувають ешелони зі складу 144 мсд 20А ВВО з танками Т-80 зі складу 18 мсд 11 АК балтійського флоту.

Кількість сил і засобів російських окупаційних військ біля кордону з Сумською та Чернігівською областю недостатньо для відкриття, скажімо так, другого фронту. Але цей склад може бути перекинутий з метою активізації дій на кордоні, які відволікають увагу ЗСУ.

На сьогоднішній день російські окупаційні війська не можуть відкривати другий фронт – недостатньо ресурсів, але постійною демонстрацією загрози наступу можуть сковувати сили ЗСУ. На це і робиться розрахунок, щоб скоротити контрнаступальний потенціал ЗСУ.

Окремо хотілося б відзначити, що для цих цілей використовуватиметься ресурс не стільки “рідних” підрозділів Брянської та Курської областей, а збірна солянка з Єльні, Богучар та Радянська, пише realist.online.