Сергій Наєв відвідав прикордоння Сумщини, яке щодня потерпає від російських обстрілів

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав населені пункти, що розташовані поблизу російського кордону у Сумській області, а також поспілкувався з місцевими мешканцями, які щодня потерпають від обстрілів.

Метою робочої поїздки командувача стало ознайомлення з умовами проживання місцевого населення та вивчення умов несення служби та виконання бойових завдань підрозділами щодо посилення захисту цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури Сумщині, яка має найдовший кордон з росією – 564 км.

– На Сумському напрямку ворог щодня гатить з далекобійної артилерії та мінометів. Але, наші воїни мають чітке завдання адекватно реагувати та в разі необхідності діяти на упередження, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, військові, які боронять цей напрямок, дуже вмотивовані, знають своє бойове завдання й успішно його виконують.

– Задля більшого захисту цивільного населення працюємо разом із обласною військовою адміністрацією та робимо все для того, щоб кожен сумчанин був упевнений у Збройних Силах України,– підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Під час зустрічі з командирами підрозділів командувач окреслив низку конкретних заходів, спрямованих на забезпечення обороноздатності території та миттєвого реагування на ворожі обстріли.