“Сил не вистачило”: Залужний зізнався, який момент війни змусив його плакати

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зізнався, що розв’язана росією війна проти українців і його змушувала плакати. Адже попри те, що він військовий і командує сильною армією світу, так само продовжує залишатися і звичайною людиною.

Про це “залізний” генерал розповів в інтерв’ю Дмитру Комарову. Воно було записано для документального проєкту журналіста “РІК” до річниці повномасштабного вторгнення.

“Будучи головнокомандувачем, не хочеться зізнаватися у якихось слабкостях. Але знову ж таки повторюся: я – людина. Один раз я плакав, коли мама шукала свого сина. Він був пілотом вертольота і літав у Маріуполь”, – зазначив Залужний.

Він уточнив, що на той момент, коли листувався із українкою, мав надію на те, що військовий живий. Жінка в смс переслала повідомлення сина перед вильотом, де той писав: якщо загине, нехай про це розкажуть, адже він патріот своєї країни й хоче, щоб про це знали.

Згодом головнокомандувачу ЗСУ доповіли, що цей військовий льотчик загинув. Йому потрібно було донести цю інформацію його матері.

“Коли я намагався з нею обговорити це, у мене сил не вистачило”, – зазнався Залужний про те, що змусило його плакати.

obozrevatel.com