Ситуація із COVID-19 та ГРВІ у Сумах стабілізується

Попереднього тижня у Сумах спостерігалася стабілізація ситуації із захворюваністю на COVID-19, а також ГРВІ та грип, повідомляє начальниця управління охорони здоров’я Олена Чумаченко.

Протягом тижня на коронавірус занедужали 53 мешканці Сум, що 30% менше, ніж за тиждень до того. У стаціонарі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» проходять лікування 13 дітей з підозрою на хворобу. У стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» перебувають 10 жителів громади (всі потребують кисневої терапії), у КНП «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» – 12.

Щодо ГРВІ та грипу, за останній тиждень зареєстрували 769 нових випадків (60% хворих – діти віком до 18 років). Госпіталізували 49 сумчан (6% від усіх недужих). Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ та грип наразі на 52% нижчий за цілорічний пороговий рівень.

Загалом наразі на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я громади перебувають 1426 пацієнтів, серед них 167 дітей. Лікарні забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги таким хворим.