Стадіон «Ювілейний» у Сумах пропонують перейменувати на честь Михайла Фоменка

Володимир Саєнко – ветеран сумського футболу (експрезидент ФК «Явір» (Краснопілля) – запропонував вшанувати пам’ять нашого відомого футболіста й тренера Михайла Фоменка, назвавши його ім’ям найбільший сумський стадіон.

«Днями ми провели в останню путь легендарного футболіста, заслуженого майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України Михайла Івановича Фоменка. З ним відійшла в минуле ціла епоха українського футболу. Його ім’я вписано золотими літерами в історію «Динамо», в якому пройшли найкращі роки нашого земляка. Тут він досяг неабияких вершин у своїй професійній кар’єрі, тут розкрився його талант висококласного гравця. За рівнем майстерності він – у числі кращих захисників Європи!

«Спартак (Суми), «Зоря» (Ворошиловград), «Динамо (Київ) – етапи його професійного становлення і зростання. Неодноразовий чемпіон і володар Кубка СРСР, а також – Кубка кубків і Суперкубка УЄФА, призер Олімпійських ігор.

Михайло Фоменко вартує уваги, аби вшанувати його пам’ять. Пропоную Асоціації футболу Сумської області і міськраді розглянути питання про присвоєння стадіону «Ювілейний» ім’я Почесного громадянина міста Суми Михайла Фоменка. Він багато зробив для розвитку і популяризації футболу на Сумщині і в Україні», – зазначає спортсмен.

ВШ