Староста села Павлівка на Сумщині розповіла про обстріл, від якого загинула жінка

76-річна жінка, яка загинула 7 лютого у власному будинку під час обстрілу з боку рф, не могла спускатися до підвалу, бо мала хворі ноги. Про це розповіла староста села Павлівка Білопільської громади Світлана Федорченко.

Син загиблої жінки встиг спуститися до підвалу, розповідає пані Світлана. Наразі чоловік переїхав до сестри у Білопілля.

З території рф село Павлівка, що неподалік від Білопілля, обстріляли 120 мм мінами, каже староста села, пославшись на висновки вибухотехніків поліції, що приїжджали на місце.

“Десь, близько 15.00 почався обстріл, було близько 20 прильотів, свистіло над головою, били по школі, в центрі села, і було пряме влучання в будинок Яценко Лідії Василівни, в результаті чого вона загинула на місці”, — розповідає жінка.

Біля подвір’я цього будинку 7 лютого також вибухнула міна, контужений пес майже не реагує на присутність людей.

У цей дерев’яний будинок осколки міни влучили знизу. Старий диван розплющило об стіну, а теплі речі так і залишилися в шафі.

Люди на вулицях не хочуть говорити про своє життя публічно.

У Павлівці з 1,5 тисячі населення лишилося менше третини, сказала Світлана Федорченко, а в сусідньому селі Волфине, де до повномасштабного вторгнення жило понад 300 людей, нині немає нікого.

Суспільне