Студентам Сумщини вручили іменні стипендії голови ОВА

Цьогоріч стипендіатами голови ОВА стали 41 студент із 27 навчальних закладів, котрі своїми досягненнями представляють і прославляють Сумщину в Україні та світі. Вони мають високі наукові, творчі, спортивні здобутки, беруть активну участь в органах студентського самоврядування, займаються волонтерською діяльністю, здобувають перемоги у міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах, займаються науково-дослідною та творчою роботою тощо.

Як зазначив голова Сумської ОВА Володимир Артюх, 2023 рік для нашої держави став продовженням важкої боротьби. Попри всі складнощі війни і ворожі наміри позбавити Україну майбутнього, а українську молодь можливості рости, навчатися і розвиватися, освітянська галузь сьогодні працює потужно, у різні форми і способи здійснює навчальний процес і забезпечує високий рівень знань для дітей.

«Ви навчаєтеся в непростий час війни, здобуваєте такі важливі і необхідні для нашої Сумщини та України і для кожного з вас знання, які допоможуть стати гідними і освіченими людьми, знайти достойне місце в суспільстві, європейській спільноті. Своїми здобутками ви вкотре доводите, що Україна перемагає не лише на полі бою, а й на освітньому фронті. Це означає, що в нас є майбутнє – наша освічена і перспективна молодь, адже своїми знаннями молоде покоління закладає підґрунтя для подальшого відновлення і розвитку України», – зазначив у вітальному слові начальник Сумської ОВА.

До слова, розмір щорічної стипендії для здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти становить 3 020 гривень, для здобувачів освіти закладів вищої освіти – 4 000 гривень, для здобувачів освіти закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються стипендії у підвищеному розмірі, – 5 100 гривень.