Студенти сумського вишу відвідали Літню школу Ліверпуля

Сайт Університету міста Ліверпуль розповів про результати Міжнародної літньої школи, в якій взяли участь студенти та співробітники Сумського державного університету.

Програму Міжнародної літньої школи Ліверпульського університету закінчили майже 80 представників СумДУ. Четверо з них відвідали Літню школу Ліверпуля особисто, ще 74 – пройшли курс онлайн.

Онлайн-модулі включали теми щодо цілей сталого розвитку, глобальних викликів, фейкових новин, критичного мислення тощо. Учасники програми, котрі навчалися в кампусі Ліверпульського університету, вивчали дисципліни, які стосувалися корпоративної соціальної відповідальності, культури 60-х років у Ліверпулі, лідерства в сучасному бізнесі, психології, спорту та культури. Також гості з України взяли участь у низці соціальних заходів, серед яких – відвідування культурних закладів Ліверпуля та двох міських соборів, екскурсія до футбольного клубу «Ліверпуль» і поїздка на поромі Мерсі. Учасники також відвідали Уельс і Озерний край.

Студентка НН медичного інституту СумДУ Наталія Волнушкіна зазначила:

«Атмосфера в літній школі просто неймовірна. Відчувається багато підтримки та допомоги, проводяться різноманітні екскурсії та інтерактивні заходи за межами університету. Літню школу відвідують студенти з різних країн, і кожен із них дружній і комунікабельний. Ми обмінювалися досвідом і дізнавалися про інші культури. Я вдячна Університету Ліверпуля за цю можливість!».

sumdu.edu.ua