Суми від вечора будуть у темряві, але з ліфтами

Сумський міський голова Олександр Лисенко повідомив, що колегіальним рішенням виконкому, представників ОТУ «Суми» і комунальних служб у Сумах ухвалили рішення про те, що ліфти у сумських багатоповерхівках працюватимуть. Однак вуличне освітлення по місту у вечірній час вимикатимуть з міркувань економії енергоресурсу, щоб не робити «віялових» відключень електроенергії та забезпечити нормальну життєдіяльність обласного центру упродовж робочого дня.

Протягом останніх двох тижнів ворог значно активізував артилерійські та ракетні обстріли території України, в тому числі, й Сумщини. Головні цілі російського агресора – це об’єкти енергетичної інфраструктури, у тому числі й на території Сумської громади.

“Не нехтуємо сигналами повітряної тривоги, закликаю всіх на випадок непередбачуваних ситуацій подбати про додаткові джерела енергоживлення, зробити запаси води, також прошу заощаджувати енергоносії, і робити це не тільки в піковий період, а протягом доби.

Ліфти будуть працювати, але що стосується вуличного освітлення, ми ухвалили рішення не вмикати поки що, тому що це велике заощадження, і воно сьогодні потрібне, щоб не відключати протягом доби електроенергію в будинках наших сумчан”, – говорить міський голова.

Відтак, очільник міста закликає мешканців громади довіряти інформації лише з офіційних джерел.

“Запевняю, що зараз ситуація в нашій громаді контрольована і військовими, і працівниками нашої комунальної сфери, критичної інфраструктури. Виконком і СМР повністю контролює ситуацію щодо підтримання об’єктів життєдіяльності у робочому стані.

Вся команда зараз на місці, ми не у відпустках, ніяких відряджень, ми кожен день на місці і працюємо 24/7, тому що ситуація сьогодні вимагає постійного контролю“, – підкреслює міський голова.