Суми і Банська Бистриця підписали договір про парнерство і співпрацю

Суми і Банська Бистриця (Словацька Республіка) в онлайн-режимі підписали договір про партнерство та співпрацю.

Очільник Сумської міської ТГ висловив жаль з приводу того, що реалії не дозволяють їм із мером Банської Бистриці Яном Носко побачитися особисто. Олександр Лисенко подякував жителям Банської Бистриці та всьому словацькому народу за допомогу, яку вони надають українцям та сумчанам зокрема в страшні для України часи, а також за підтримку європейського поступу держави.

Мер Банської Бистриці звернувся до жителів Сумської міської ТГ зі словами підтримки та побажанням якнайшвидшого повернення миру в Україну. Також обидві сторони виразили сподівання на успішну реалізацію запланованого.

«Місто Суми відкрите до співпраці, і дуже приємно, що, попри ці тяжкі часи, започатковані ще у 2016 році відносини, визначені в Меморандумі, отримали продовження і сьогодні я з задоволенням підписую договір про партнерство та співпрацю між нашими містами. Сподіваюся, що це стане новим поштовхом для продуктивної співпраці і відкриє нові можливості для розвитку та зміцнення наших громад», – зазначив Олександр Лисенко.

Договір передбачає співробітництво у сферах економіки, місцевого самоврядування, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, туризму. Також планується підтримка розвитку підприємництва, встановлення та розвиток контактів між бізнес-організаціями з метою реалізації спільних ініціатив і проєктів, здійснення інвестицій та економічних обмінів. Договір покликаний сприяти встановленню та розвитку прямих зв’язків між підприємствами, установами, громадськими, науковими та іншими неурядовими організаціями, а також фізичними особами (експертами, інвесторами тощо).

Читайте також:

  1. Найбільший заклад освіти Тростянецької громади відновлюється за підтримки міжнародних фондів

  2. У Сумах відбудеться благодійний аукціон – зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для сумських військових на Бахмутському напрямку

  3. 22-річний боксер із Шостки Максим Галінічев загинув на війні з рашистами

  4. Кролевецька яблуня-колонія посіла III місце в онлайн-голосуванні за Європейське дерево-2023

  5. Понад 100 жителів Тростянецької громади отримали ваучери на відбудову господарських споруд, зруйнованих внаслідок війни

  6. У Лебедині попрощалися з полеглим захисником Іллею Гаврилишиним

  7. Як захисникам та захисницям отримати лікування за кордоном?

  8. У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком

  9. А ви б придбали рибальський квиток? – рибалок Сумщини просять взяти участь в опитуванні

  10. Сумчан запрошують на благодійний весняний забіг