Сумська лікарня отримала новеньке сучасне обладнання

Сучасна наркозно-дихальна станція відтепер є в Сумській обласній клінічній лікарні.

Цей мобільний багатофункціональний апарат є основним інструментом анестезіолога. Станція дозволяє не тільки подавати анестетик під час операції, а й моніторити показники життєдіяльності пацієнта, проводити штучну вентиляцію легень.

“Всього завдяки допомозі Міністерства охорони здоров’я України Сумщина отримала чотири таких апарати, один з яких і був переданий обласній лікарні”, – говорить голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

За останні десять днів це вже друге надходження сучасного обладнання саме до цього медичного закладу, опорної лікарні, де рятують поранених і лікують людей зі всієї Сумщини.

Минулого тижня Сумська обласна клінічна лікарня отримала у своє розпорядження ВАК-апарати. Це раньові вакуумні насоси, які називають технологічним дивом, оскільки завдяки цьому обладнанню швидко виліковують навіть найтяжчі інфіковані, рвані, осколкові рани, що особливо важливо в сучасних умовах.

“Дякую компанії UKRAINE UNITED association за таку необхідну допомогу.
Не менш важливо і те, що у лікарні працюють висококласні фахівці, які вміють працювати на новому обладнанні і вкладають душу у свою роботу. Вдячний медикам за врятовані життя наших військових, за збережене здоров’я тисяч людей”, – говорить Дмитро Живицький.