Сумська 27 реактивна артбригада імені Кошового отамана Петра Калнишевського відзначає 15 років від дня створення

Голова Сумської ОВА Володимир Артюх привітав захисників із цією річницею.

“Сумська 27 реактивна бригада за 15 років бойової звитяги на захисті Батьківщини пройшла славетний шлях і стала елітним артилерійським з’єднанням у складі Сухопутних військ Збройних Сил України.
З початком повномасштабної збройної агресії путінської росії проти України всі військово-технічні, людські та інтелектуальні сили 27 реактивної артбригади були задіяні для надання відсічі агресору, повернення його у бігство з нашої Української землі, – зазначив Володимир Артюх. – Особовий склад бригади неодмінно виконує усі бойові розпорядження командування Збройних Сил України з честю, мужністю та патріотизмом”.

Війна на Донбасі, а згодом і на інших територіях забрала життя найкращих синів військової частини…Вічна їм слава та пам’ять!

Здобутий величезний досвід дає змогу й надалі гідно виконувати поставлені завдання, заради відновлення мирного життя Батьківщини.

“Тож нехай потужні залпи «Ураганів», які зараз наводять жах на російських ворожбитів, невдовзі стануть прообразом Салюту Перемоги, в ім’я слави і процвітання України!” – наголосив голова Сумської ОВА.