Сумський район передав бійцям ЗСУ нові позашляховики

Громади Сумського району передали два новеньких позашляховики на потреби Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
Сьогодні, 18 вересня, голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко разом із головою Сумської обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом, заступником голови Сумської районної ради Володимиром Біцаком, керівниками Краснопільської та Хотінської селищних рад Іриною Юхтою і Миколою Торяником передали ці автівки особисто командувачу Сил ТрО генерал-майору Ігорю Танцюрі.
«Перший пріоритет у фінансуванні наших громад – це оборона. Сьогодні ми передали два найсучасніших, новеньких та потужних позашляховики Силам територіальної оборони Збройних Сил України. Їх стан та можливості дозволять військовим не думати про ремонти, відновлення та запасні частини. А це додаткові можливості пришвидшити нашу перемогу, зберегти життя. Дякую громадам Сумського району за підтримку. Їх мешканцям, головам, депутатам та службовцям. Надзвичайно вдячний нашому губернатору за державницьку позицію та підтримку наших ініціатив. Так триматимемо далі!», – запевнив Геннадій Дем’яненко.

Читайте також: