Сумським безхатченкам пропонують місце для ночівлі

У Будинку нічного перебування, що є структурним підрозділом територіального центру «Берегиня», надають соціальні послуги бездомним особам та вживають заходів для повернення їх у соціум.

Загалом послугою ночівлі користуються 26 бездомних осіб, минулого тижня за послугами вперше звернулися 8 осіб.

Загалом працівники відділення здійснили 1244 заходи із соціальної інтеграції та реінтеграції, навчання та відновлення трудових та соціальних навичок.

За сприяння установи минулого тижня 21 особі надано продукти харчування, 9 осіб забезпечено речами, що були у вжитку (з початку року проведено 79 благодійних обідів, видано 501 продуктовий набір, проведено 300 безоплатної видачі одягу та взуття).

За 9 місяців соціальний патруль здійснив 19 виходів у місця скупчення людей, які не мають домівки. За цей період під час патрулювань бригада виявила 17 бездомних осіб, які не перебували на обліку в установі. Та, на жаль, лише одна людина виявила бажання отримувати послуги в Будинку нічного перебування.


Департамент соціального захисту населення СМР звертається до усіх небайдужих громадян із проханням повідомляти про місця перебування бездомних осіб, якщо вони потребують допомоги, за телефоном  050-405-56-70. Просте повідомлення може врятувати життя людині, яка опинилась на вулиці.

Будинок нічного перебування розташований за адресою: м. Суми, вул. Робітниче селище, 14.