Сумським перевізникам вкотре нагадали про необхідність подовження роботи транспорту у вечірній час

Про роботу пасажирського транспорту в Сумах йшлося на апаратній нараді при міському голові: начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко доповів, як працює міська транспортна система.

Посадовець повідомив про результати чергової перевірки виконання перевезень приватним громадським транспортом.

Так, у вівторок, 9 травня, був проведений контроль регулярності руху міського пасажирського транспорту на проспекті  Перемоги та проспекті М. Лушпи. Був обстежений інтервал руху на 14 автобусних маршрутах. Перевізникам надані рекомендації щодо коригування розкладів руху при відправленні з кінцевих зупинок.

У четвер, 11 травня, провели контрольну перевірку роботи міського пасажирського транспорту у вечірній час на вулиці  Іллінській у напрямку середмістя. Основна увага приділялася своєчасному виконанню графіків руху на 11 автобусних маршрутах. Раніше зазначеного часу закінчили роботу на маршруті №56 (ТОВ «Сумипастранс»). За результатами складені  та направлені перевізникам для усунення недоліків відповідні акти. Крім того, з приватними перевізниками наразі опрацьовується питання щодо подовження роботи на маршрутах міста у вечірній час.

Очільник Сумської міської ТГ Олександр Лисенко також нагадав перевізникам про необхідність зберігання пасажирського транспорту на території спеціалізованих автотранспортних підприємств, а не на подвір’ях приватних домоволодінь. У разі невиконання цієї умови з перевізниками-порушниками будуть розривати договори.