Сумські поліцейські привітали з Різдвом Христовим дівчинку з багатодітної родини

Працівники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області спільно зі співробітниками сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції відвідали багатодітну родину та вручили подарунки до свята Різдва.

В українців вже сотні років існує традиція вітати один одного чи не з найвеличнішим і найочікуванішим святом року – Різдвом Христовим. До цього свята готуються по особливому, а люди заздалегідь готують і дарують подарунки близьким і найріднішим. Особливо подарунків чекають діти. Тож  у переддень свята працівники ювенальної превенції відвідали багатодітну родину, що мешкає в селі Нижня Сироватка Сумського району, аби привітати дітей зі святом, вручити їм солодощі, а малій Настуні подарувати ще й головний подарунок тюбінг, про який дівчинка давно мріяла.

Анастасії дев’ять років, вона навчається у місцевій школі, і навчається дуже добре. Ким стане, коли виросте, ще не може сказати, але вчитись, – читати, рахувати, малювати, – дівчинці дуже подобається. Тому батьки і старші брати своєю малою пишаються і всіляко підтримують її. А ще Настя допомагає мамі вдома, а у вільний час дуже любить взимку кататись з гірки на санчатах. Щоправда ті нещодавно зламались. Тож подарунок у вигляді великого червоного тюбінга, кошти на придбання якого надав фонд Валерія Созановського, став справжньою знахідкою. А сумські правоохоронці отримали його по пошті та доставили дівчинці прямісінько додому.

Накачавши камеру тюбінгу за допомогою компресора, працівники поліції вручили подарунок щасливій дитині. І не біда, що сніг лиш притрусив землю, попереду ще два місяці зими, а значить і сніг ще буде, говорить мала Настуня.

Ну, а сьогодні, на Святий вечір, дівчинка разом зі старшим братом, підуть до родичів колядувати та понесуть хрещеним батькам вечерю – кутю з узваром та медом. Тут, на Сумщині, так заведено, тож традицій в родині дотримуються.

Мама та дівчинка подякували працівникам поліції за гарний подарунок до свята, а правоохоронці побажали дитині міцного здоров’я та миру.