Сумські студенти виготовили понад 7 тисяч окопних свічок і запроваджують нову акцію

До акції, що розпочалась восени минулого року з ініціативи факультету технічних систем та енергоефективних технологій, долучились не лише студенти і працівники Сумського державного університету, але й благодійні громадські організації, підприємці, пересічні сум’яни.

Був оголошений збір матеріалів для виготовлення окопних свічок: консервних бляшанок, воску, парафіну, картону, залишків свічок. Загалом уже виготовлено та передано на передову понад 7000 окопних свічок, а це більше 28 тисяч годин тепла для наших захисників.

За надання матеріалів організатори висловлюють велику вдячність благодійному фонду «Міра Help» (керівниця – Вікторія Васюкова, аспірантка СумДУ), громадській організації «Українське свідоме суспільство» (керівник – викладач СумДУ Дмитро Циганюк), а також колективу і студентам СумДУ, усім волонтерам – за самовіддану роботу з виготовлення окопних свічок, які гріють і будуть надалі зігрівати наших захисників.

Наразі волонтери СумДУ розпочинають виготовлення не лише окопних свічок, а також хімічних грілок для військових (гаряча крига). Для цього їм потрібен реактив натрій оцтовокислий 3-х водний. З 1 кг ацетату натрію виходить 2-3 грілки. Вони багаторазового використання. Тож волонтери будуть щиро вдячні за сприяння у зборі цього матеріалу.

Читайте також:

  1. Найбільший заклад освіти Тростянецької громади відновлюється за підтримки міжнародних фондів

  2. У Сумах відбудеться благодійний аукціон – зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для сумських військових на Бахмутському напрямку

  3. 22-річний боксер із Шостки Максим Галінічев загинув на війні з рашистами

  4. Кролевецька яблуня-колонія посіла III місце в онлайн-голосуванні за Європейське дерево-2023

  5. Понад 100 жителів Тростянецької громади отримали ваучери на відбудову господарських споруд, зруйнованих внаслідок війни

  6. У Лебедині попрощалися з полеглим захисником Іллею Гаврилишиним

  7. Як захисникам та захисницям отримати лікування за кордоном?

  8. У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком

  9. А ви б придбали рибальський квиток? – рибалок Сумщини просять взяти участь в опитуванні

  10. Сумчан запрошують на благодійний весняний забіг