Сумщина вшановує пам’ять жертв Голодомору

Сьогодні на Сумщині разом із всією Україною вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років та масових, штучно створених голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

“У листопаді 2022 року очевидно те, що російська імперіалістична політка не змінюється віками. Якби не називалась ця імперія: російською, радянським союзом, російською федерацією, але прагнення в неї єдине – знищити українців, простих миролюбних хліборобів.

У врожайні роки відібрати у людей хліб і всі зернові, морити голодом тих, хто годував весь світ – найвищий цинізм і тероризм.

Минули століття, але нічого не змінилось. Ціль у ворога така ж сама – знищити українців, як націю, як державу, знищити мову і культуру, стерти і розпорошити.

Ми цього не допустимо, ніколи, бо знаємо і зберігаємо нашу історію. Ворог завжди був сильніший і багаточисельніший, але ми стояли і тримались, перемагали попри все.

Наразі для української нації і світу вже немає напівтонів. Є лише чорне і біле, є Бог і диявол і ми добре розуміємо хто є хто.
Сумщина була і залишається надійною опорою України, боронячи майже 600 км кордону з ворогом. На жаль, Геноцид триває. Ворог вбиває мирних людей.

Ніколи не пробачимо, і не забудемо. Помстимось, переможемо і збудуємо вільну державу, яка стане прикладом сили духу і віри людей в перемогу! Слава нації! Слава Україні!” – написав голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.