Тарас Савченко: попри кадрові зміни на Сумщині важливо не втратити консолідацію

Таку думку висловив т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко під час круглого столу «Що втратила та здобула Сумщина за рік війни», організованого та проведеного телекомпанією СТС у співпраці з авторитетними експертами.

“Наша область, як і вся Україна, втратила найцінніше − життя людей. На жаль, ми продовжуємо втрачати захисників. Проте, ми здобули віру. Це найголовніший наш здобуток, і наші майбутні досягнення ґрунтуватимуться саме на ньому”, – переконаний посадовець.

Не дивлячись на усі виклики, що постали перед Сумщиною як прикордонною областю (довжина кордону з країною-агресором – 563,8 км), область має величезний потенціал для розвитку, впевнені в Сумській ОВА.

“Я хотів би, щоб, незважаючи на ці всі розслідування, незважаючи на ті кадрові зміни, які були і будуть, все-таки Сумщина під час обговорення оцих речей не втратила основне.
Основне, як на мене, – це консолідація пасіонарної частини нашого регіону навколо бачення області в майбутньому.
Сумщина – це в Україні не буфер, а форпост європейськості на сході нашої держави. Оце та ідея, яку б я не хотів, щоб ми втратили, обговорюючи певні питання”, – говорить Тарас Савченко.


Перший випуск проєкту «Що втратила та здобула Сумщина за рік війни» – в ефірі телеканалу СТС вже цього тижня. Слідкуйте за нашими сторінками в соцмережах! Там – ексклюзивні думки експертів, гострі теми та неочікувані висновки.

Facebook
Telegram
Instagram
YouTube