Сумщина розвиває співробітництво з Туреччиною

Сумщина розвиває і посилює міжнародне співробітництво у різних галузях. Зокрема, налагодили ефективну співпрацю з Турецькою агенцією розвитку та співробітництва. Про це розповів керівник Сумської ОВА Дмитро Живицький.

За результатами вересневих зустрічей сформували перелік об’єктів та пропозиції щодо відновлення області, розвитку двосторонніх економічних відносин. А також визначили шляхи підтримки місцевих виробників, легкої промисловості.

Завдяки дипломатичним домовленостям і відкриттю «зернових коридорів», аграріям Сумщини вдалось реалізувати частину зібраного врожаю зернових.

Нещодавно провели черговий етап перемовин з Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере, який вже вдруге за осінь завітав на Сумщину! Наші турецьки партнери передали великий гуманітарний вантаж: продукти харчування, санітарно-гігієнічні набори тощо.

Обговорили можливість забезпечення генераторами виробничих підприємств, теплими речами та одягом людей, які постраждали від російської агресії.

Допомога Туреччини дуже потужна!