Сумщина спрямувала на деокуповані території Харківщини гуманітарну допомогу

Коли на території Сумщини йшли бої та й одразу після звільнення від росіян, нам допомагав, здається, увесь світ.  Не лише міжнародні партнери, а й сусідні області передавали гуманітарну допомогу. Сьогодні настав наш час ділитися з сусідньою Харківщиною.

“Ми ухвалили рішення відправити в деокуповані території Харківській області 4 180 продуктових наборів на допомогу місцевим жителям.

Хочу пояснити, що це був продуктовий резерв, який ми створили в обласному гуманітарному штабі на випадок важкого проходження осінньо-зимового періоду. Звісно, ми маємо цей резерв поповнити, щоб мати можливість в разі непередбачуваних ситуацій підтримати населення. І ми обов’язково це зробимо, ще маємо на це час”, – говорить голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Сьогодні жителі деокупованих територій Харківської області потребують цієї допомоги більше, ніж ми. Тому у Сумах підтримали ініціативу Офісу Президента і надали посильну допомогу сусідам.

Крім того, переадресували на Харківщину 28 вагонів з продуктами, наданими міжнародною благодійною організацією World Central Kitchen. Це було рішення наших іноземних партнерів, яке підтримали у Сумській ОВА.

Сьогодні країна має бути єдиною як ніколи. Немає своїх і чужих. Ми всі − українці, свої. А чужі нам лише росіяни, яких сьогодні наші воїни виганяють з України.