Сумщину відвідав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

Сьогодні з робочою поїздкою на Сумщині побував міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. У рамках візиту він відвідав низку медичних закладів та провів нараду з керівництвом області та лікарень. У Сумському обласному центрі служби крові він не тільки вручив нагороди Заслуженим донорам України, а й сам долучився до здачі крові.

«При можливості зробіть свою донацію – адже сьогодні в умовах війни кров може врятувати чиєсь життя!», – закликав він мешканців Сумської області.

Також очільник МОЗу побував у Сумському обласному центрі екстреної допомоги та медицини катастроф. Там, за його словами, відбулася чергова передача санітарних авто для екстреної служби. Медзаклад отримав три нові автомобілі, закуплені за рахунок державних коштів і розподілених МОЗ. Усі авто – реанімобілі типу С, обладнані всім необхідним: кисневими балонами, кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Як зазначив міністр, це дозволить якісно надавати допомогу як хворим, так і потерпілим та тяжкопораненим. Ці автомобілі у нашій прифронтовій області, де не припиняються ворожі обстріли, допоможуть врятувати не одне людське життя.

«Всього за час війни заклад отримав близько 20 спеціалізованих санітарних авто, – зазначив Віктор Ляшко. – Матеріально-технічну базу ми будемо й надалі поповнювати, щоб допомогу отримали всі, хто її потребує».

Очікується, що екстрена служба області отримає ще отримає шість авто Citroеn Jumper класу С.

ВШ